Praktiske personale på ISI

Kernen på ISI er engagerede og højtkvalificerede medarbejdere

Administration

Torben Østergaard

Forstander

E: torben@isi.dk

Læs mere

Bente Brun

Økonomichef

E: brun@isi.dk

Læs mere

Helle Lauridsen

Bogholderi

E: hl@isi.dk

Læs mere

Gitte Birk Jørgensen

Studieadministration friskole og efterskole

Marketing

E: gitte@isi.dk

Læs mere

Lotte Andersen

Studieadministration højskole og kurser

Koordinator

Udlejning af Stadome

E: lotte@isi.dk

Læs mere

Susanne Abildtrup Christensen

Studieadministration efterskole

E: sac@isi.dk

Læs mere

Søren Mouridsen

Ansvarlig for IT

E: sm@isi.dk

Læs mere


 

Kommunikation

Daniel Grønne Lykkegaard

Digital kommunikatør

E: dgj@isi.dk

Læs mere

Gitte Birk Jørgensen

Layouter og kommunikationskoordinator

E: gitte@isi.dk

Læs mere

Jette Aaes

Journalist og kommunikationsmedarbejder

E: ja@isi.dk

Læs mere

Søren Mouridsen

IT og online kommunikation

E: sm@isi.dk

Læs mere


 

Køkken

Pernille Simonsen

Køkkenleder

E: pernille@isi.dk

T: 28308097

Læs mere

Tonny Lieu

Kok

E: tonny@isi.dk

Læs mere

Bjarke Schmidt

Kok

Læs mere

Anette Diederichsen

Køkkenmedarbejder

Læs mere

Charlotte Nielsen

Køkkenmedarbejder

Læs mere

Evy Venø

Køkkenmedarbejder

Læs mere

Tina Svendsen

Køkkenmedarbejder

Læs mere

Ruby Eriksen

Køkkenmedarbejder

Læs mere

Anne Holm Larsen

Køkkenmedarbejder

Læs mere


 

Service

Søren Birkebæk

Pedel

E: sb@isi.dk

Læs mere

Morten Løbner

Pedelmedhjælper

Læs mere

Tommy Jacobsen

Pedelmedhjælper

Læs mere

Arne Hansen

Pedelmedhjælper

Læs mere

Peder Løhde Nielsen

Pedelmedhjælper

Læs mere

Heidi Bødker

Rengøring

Læs mere

Dragana Mihajlovic

Rengøring

Læs mere

keyboard_arrow_up